Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszaporítás céljára a...

Tejszaporítás céljára a GÖRÖGSZÉNAMAG KAPSZULÁT hogy szedtétek? Kell szünetet tartani?

Figyelt kérdés

A dobozon ( Dr.Makai termék) 1x1 van írva,de hallottam hogy

van aki többet szedett!Mennyi a maximum?Kúraszerűen érdemes szedni??Akinek van tapasztalata,szívesen venném ha megosztaná velem!



2012. aug. 17. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én most kezdtem szedni, két napja, amit én vettem annak a dobozára 2x1 van írva, én így szedem.Még nem tapasztaltam jelentős változást, de reménykedem....
2012. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!Már most 4 napja szeded :-) használ már!Én 1 hónapja szedem,és használ azt érzem,csak azt nem tudom hogy nem

fog-e hozzászokni a szervezetem..nem kell-e szünetet tartani.De hidd el,használ.Én reggel 2-t szedek,este 1-et.Mikor elkezdtem akkor 2x2-t szedtem,és kb 4-5 nap után éreztem hogy használ.Főleg reggelre nagyon telítődtek a melleim.

2012. aug. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!