Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használnak a tejserkentő teák...

Használnak a tejserkentő teák akkor is ha valaki csak szülés után kezdi inni azt?

Figyelt kérdés

A sógornőm múlt pénteken szült és még nem jött meg a teje? Valami tuti tipp amitől beindulna neki?

Ez a második babája és az elsőnél sem indul meg a tej? Akkor lehet hogy most sem fog?


2009. júl. 23. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A tejserkentő teákat csak szülés után kell elkezdeni inni. Én szedtem urica urens ch5-öt, ez homeopátiás tejserkentő bogyó, ittam Laktoherb teát. Minél többet kell a babát cicire tenni, mert ő stimulálja legjobban a tejmirigyeket. Esetleg ajánlhatom az [link] oldalát, ők kifejezetten a szoptatással foglalkoznak, biztos tudnak segíteni.
2009. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!