Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes a fiam és éjjel is 2...

3 hetes a fiam és éjjel is 2 oránként cicizik. Nektek is ilyen gyakran kel ébrednetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
3 napos volt a fiam, amikor eloszor ataludta az ejszakat, azota is ( most vagyunk 2 hetesek)este 10 tol reggel 6ig alszik...azt mondjak aldott jo gyermekem van es azert..buatasag...rajottem este sokkal tobbet eszik, annyit hogy az kitartson reggelig..van egy tippem..ne hagyd hogy elaludjon szopizas kozben..ebresztgesd, vedd fel bofogni, tedd egyik melledrol a masikra, mert ez igy lassan szokassa valik es tenyleg ki fogsz telyesen keszulni a nemalvastol, elapad a tejed, s ehhez hasonlok, nem tudod nappal kipiheni magad. van meg egy par tippem:ha ejszaka megebred, ne tedd tisztaba, ne ugorj az elso nyekkenesre, ne szolj hozza , ne simogasd, ne stimulald semmi fele modon, meg akkor is ha szoptatsz, meg kell tanuljon kulonbseget tenni az ejszaka es a nappalok kozott. Az esteli szoptatast probald kitolni ugy 11-12 oraig, es ne feledd ne engedd, hogy belealudjon, ki kell szopni a 110-120g-ot, hogy kitartson neki egy ejszakara..nem bannam, ha megirnad, ha sikerult. sok sikert
2009. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is pont 3 hetes a fiam és nekem is 2 óránként cicizett tegnapig. Egy barátnőm javasolta, hogy este lefekvés előtt adjak neki mindkét ciciből, mert azelőtt csak egyet kapott, így többet eszik, tovább bírja. Így 3 órára sikerült kitolni. Bár ez csak egy alkalom, nem tudom hogy fog-e működni máskor is, mert ugye tőle is függ, hogy mennyit szív ki, mert van, hogy 10 perc alatt már alszik is és nem hajlandó többet szívni, már csak cumizik.

2009. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 3 hetes a kicsi fiam és 2-3,5 óránként eszik éjjel is, pedig egy alkalommal megeszi a 100-110 grammot. Ráadásul ő ennyi alvások után kipihent, nem is alszik vissza hanem még "beszélget" egy darabig a rácsvédő állatainak. Ez a kevés folyamatos alvás és sok kelés a legfárasztóbb. Ha végre alhatnék 5-6 órát egyfolytában semmi panaszom nem lenne. :)
2009. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,kiprobálom öket.Az én fiam egyszerre 80-90 ml eszik, annál többet eddig még nem evett :( lehet nem laktatja a tejem .
2009. júl. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!