Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor érdemes szoptatós...

Mikor érdemes szoptatós melltartót venni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam sokaktól, hogy szülés után még legalább 2 számot nő a mell. Én kb. 4 hét múlva szülök, de szeretnék vásárolni, de nem tudom, hogy mekkora lesz még a mellem. Jelenleg 95B, de már szerintem ez is változott, mivel már 2 hónapja nem hordok melltartót, csak toppot, amit én alakítottam át gumisra, nem csatosra.

2012. aug. 22. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A terhesség előtt 80B-t viseltem majd a terhesség vége felé, 85-90C-t! A szoptatós melltartók kisebbek, nekem abból 95-100C kell! De mind szülés előtt nem sokkal vettem, és jók is maradtak
2012. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem várj még vele.

én 75B-ről indultam, várandóság végén 85D lettem, most kb.80B vagyok. 3 hós a babám.


eleinte nem is jó, ha van rajtad melltartó, amikor beállt a tejmennyiség (1-2 hét), akkor már nem változik sokat a méret.

én csak elmenetelkor veszek melltartót, itthon egyszerűbb anélkül.

2012. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!