Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hete szültem és ma úgy néz...

7 hete szültem és ma úgy néz ki hogy megjött a mensim. Ez lehetséges? Szoptatom a babámat és császárral szültem! Jövőhét szerdán kellenék menni a dokihoz. így elmehetek ha nem múlik el?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem még nem a mensid, csak gyermekágyas vérzés ujra.van h abbamarad majd ujra van kicsi. persze ezt te jobban látod-érzed.szerintem mehetsz igy orvoshoz, van akinek az első (ált. 6hetes)kontrollon még bőven van gyermekágyas vérzése.de talán nem is árt ha megnézi h minden okés e,nekem mensinak korai lenne...nehogy valami baj legyen a varrattal v nem tudom. de ha nem vagy benne biztos, hivd fel a dokit elötte, majd ő megmondja.
2012. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is 7 hete szültem, és most voltam dokinál, aki azt mondta, akármikor megjöhet a mensi, de szoptatásnál elöfordulhat hogy késöbb jön. Szóval lehet mensi is. Nyugodtan menjél dokihoz, ha addig elmúlik, mondjad neki, hogy volt vérzésed közben.
2012. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz kérdezz rá, de egy barátnőm 8 héttel szülés után kezdett el mesizni újra, úgy h közben szoptatott. Csak azért tudta, hogy ez mensi, mert 5-6 hetesen elmúlt a gyermekágyi neki, és a mensije ugyanúgy jött meg ahogy régebben is.
2012. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen nekem kb.3 hétig tartott a gyermekágy azért gondolom hogy ez az lehet!
2012. aug. 24. 11:20
 5/8 A kérdező kommentje:
a 6 hetes kontrollra jövőhéten megyek mert hamarabb nem tudtam sajnos
2012. aug. 24. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hétig tartott a gyermekágy kb,császár után 4 héttel jött meg először a mensim és azóta is minden hónapban jelentkezik pedig szoptatok.
2012. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szülés után én is 3 hétig még véreztem, majd pár napig elmúlott és újra kezdődött. Biztos, hogy a havi mensim volt mert ugyanolyan lefolyású volt, mint terhesség előtt.
2012. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Normál szülésem volt és szoptatok!
2012. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!