Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti felkeltitek a babat este,...

Ti felkeltitek a babat este, hogy szopizon, ha o nem kel fel magatol? Kell szoptatni este? Hanyszor hany orankent? ujszulotrol van szo.

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem keltettem fel, de napközben sem. Mindig "szólt", ha éhes volt. Ez mai napig így van, pedig 6 hetes kora óta nem szopik és 14 hónapos.


Hagyd aludni, akkor fejlődik úgyis. Ha kell neki valami, akkor meg úgyis reklamál :)


Tessék pihenni!

2012. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En sem keltem fel,igeny szerint szoptatok.Kb.minden 3 oraban ugyis ebred.Teljesen babafüggö,h hanyszor szopnak este,de kb.3-4 orankent.
2012. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem keltegettem.

A fiam mondjuk 2-óránként szopott fél éves koráig, szóval nála ilyen gond nem volt. De a lányom, az gyakorlatilag a kezdetektől fogva jó alvó, eleinte egyszer-kétszer próbáltam cicit adni a szájába hajnalban, ha már nagyon feszült a mellem, mert pl 6 órája nyomta a szunyát... De nem kellett neki.

Én is igény szerint szoptatok.


Ne aggódj, nem lesz mindig így. Lehet, hogy 3 hónapos korától éjjel 2-3 alkalommal is kelni fog ciciért. Ha nem akarnak szétrepedni a cicik, akkor örülj neki, amíg hagy aludni és használd ki. :)

2012. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha besárgult attól lehet aluszékony, nekem azt mondta az orvos, hogy akkor keltsem. Ha nincs sárgaság én nem kelteném. Újszülöttként volt, hogy felkeltettem a kislányom, ha már 4-5 órája nem evett,de akkor sosem evett annyi, mintha kipihente volna magát.
2012. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha volt olyan hogy nem kelt este,de nem keltettem fel.Most sem etetem ha nem éhes csak ha kér.
2012. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell felkelteni!!! Az én picim kb. 2-3hetes kora óta nem kel fel éjszaka enni, vagy max. egyszer. Szépen növekszik!!!

Örülj neki, hogy sokat alszik!

2hónapos kislány anyukája

2012. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én max. 4 óránként etetem, még akkor is, ha fel kell kelteni, este is, nyugodtabb vagyok így, mert attól félek, hogy kiszárad, és azóta nem sír olyan keservesen, amióta ez be van vezetve.

A biztonság kedvéért még meg fogom kérdezni erről az orvost.

2012. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!