Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 1 éves lányom még reggel-es...

Ha 1 éves lányom még reggel-este szopik akkor is elkezdhetjük a kistesó projektet? Terhesen is lehet szoptatni vagy mikor kell abbahagyni a szoptatást?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

szia


lehet szoptatni terhesen is nem zárja ki egymást a dolog .-)

de nem biztos h ha terhes leszel akkor jól esik-e a szoptatás

másik kérdés h terhes lesz-e e mert pl én addig nem lettem amíg a nagyobbal le nem csökkent a szopi szám 1re


akkor hagyd abba :

1 a gyerek nem igényli

2 neked nem esik már jól

3 nem jön össze a baba 6 hónapig védekezés nélkül

2012. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mofilda válasza:
79%
Egészen nyugodtan szoptathatod továbbra is a lányodat a terhesség mellett. A szoptatás abbahagyása gyerekfüggő, de mostmár lassan el lehet hagyni a reggeli szopizást, majd később az estit is.
2012. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a növérem is szoptatta anagyobbikat egy éves volt mikor terhes lett és feleidös korig szoptatta, a doki azt mondta lehet csak a cicizés méhösszehuzodást idézhet elő vigyázni kell vetélés ne legyen
2012. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyük ezt kicsit renbe sokan terhesek lesznek szoptatás mellet is sokan meg nem!Lányom 17 honapos december ota probálkozunk és még nem letem terhes pedig már csak nappal szopizik van hogy 1-2 szer csak!Kérdés ugye már meg jött e a menszi nekem pl juniusban jött meg egyszer azota meg semmi!Nekem mikor nem rég voltam az orvosnál azt mondta mig szoptatok nem leszek terhes!Illetve az hogy meg jött a menszim már 1 szer nem jelenti azt van is peteérésem!
2012. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont a napokban beszéltem erről a védőnőmmel, aki azt mondta, nem javallott terhesség alatt szoptatni, mert a szervezet nem csak a pocidban lévő babádra fogja fordítani az energiákat, hanem a tejtermelésre, így lehet, hogy a picid kisebb súllyal fog születni. Nekem az 1 éves kort mondta, hogy kezdjem el a reggeli szopiról leszoktatni, majd ha leszokott, kb 4 hét múlva az estiről. Most 11 hós a lányom és szopi helyett semmit nem fogad el:-).
2012. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én már 5 hónapos kora óta menstruálok rendszeresen (pedig csak anyatejes baba volt), ebből gondolom, hogy már teherbe tudnék esni.

Lehet, hogy akkor először megpróbálom leszoktatni a szopikról a babát.

2012. szept. 7. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!