Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan anyuka akinek...

Van olyan anyuka akinek sikerült a babáját csak éjszakára leszoktatni a ciciről?

Figyelt kérdés
ha igen, hogyan? mennyi idő alatt?
2012. szept. 6. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a bébi?
2012. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hu 3-6 hónapos koráig szoktattam le. Fél évesen már végig aludt. Ebben az időszakban pedig kétszer kelt max. Az utcsó szopi ugyanabban az időben, fürdetési rituálé ugyanúgy nézett ki. Ha nem volt kaka nem pelenkáztam. Éjszakai fény volt, ami amúgy is. És tejen kívül napközben vizet is kapott. Elnyújtott volt az éjszakai etetés, és nem aludhatott el közben, akkor ment aludni az ágyba. és nem rögtön mentem ha sírt, és volt hogy nem volt éhes, mert egy kis hátsimire visszaaludt. Az volt a lényeg, hogy nem minden sírogatásra cicivel kínáltam, hanem egyébmegoldásokat kerestem.
2012. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát már igazából nem baba,mert 15hónapos. 1-2hónapon belül szeretném teljesen elválasztani,de egyelőre örülnék ha az éjszakai összejönne.
2012. szept. 6. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Ne adj neki éjszaka cicit és kész. Megszokásból szopizik, nem azért, mert éhes.
2012. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Nálunk 1 évesen magától hagyta el a cicit. Egyszer csak hiába hívtam/kínáltam stb... Ő nem akarta, csak mosolygott rá, meg bökdöste, akkor tudtam itt a szopis kornak vége. Nem jegyeztem meg hányszor kel fel éjjel. De mivel már nagy baba biztos van valami más ital, amit szeret. Én raknék az ágyába belőle cumisüveggel, hátha megtalálja. És eltel vele. Nem hinném, hogy azért kel fel, mert éhes, hanem mert megszokta. Egyébként lányom nagy teás, és a melegben mindig felkelt éjjel, és kért teát. Nálunk a kisággyal együtt van a pelenkázó (régi típusú ágy). És mindig odakészítettem a teát neki. Éjszaka megtalálta, megitta, és nem kellett odarohangálnom. Ő már 20 hónapos. De nagyon hamar rájönnek a dolgokra. Persze neked is trükkősnek kell lenned, mert ágyikóba nem rakhatsz nagy lukú cumisüveget, hisz kifolyik. Vagy mégis felkelsz, de nem a cicidet kínálod, hanem mást. Vagy ami a legkegyetlenebb, nem mész oda.
2012. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 16 hós volta lányom, mikor mondtamneki, hogy acici éjjel alszik, és ha reggel világos lesz felébred a cici is!

következő éjjel még kelt,elmondtam ugyanezt, és aludt tovább!Nálunk ennyi volt!


2 év 7 hónapig szoptattam!(ebben volt egy második terhesség,és 2 hó tandemszopi)

2012. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!