Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mecsek teára az van irva,...

A mecsek teára az van irva, hogy 2-3hétig lehet csak adni a babának. Tényleg igy van? Már 1honapos a babám, hasfájos, de ezt a teát megissza. Milyen teát adhatok neki még ezen kivül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ánizsteát. 1/2 kávéskanálnyit kell belerakni 2 dl vízben. Én úgy csináltam hogy 1 dl-t a baba, 1 dl-t meg én ittam hogy egyen a tejciben.
2009. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt adok neki pedig már 4 hós. Semmi baja nincs tőle. Én úgy szoktam hogy kb. fél liter vízhez rakom a filtert és 1 kkanál cukrot teszek bele. Az én babóm is nagyon hasfájós volt 2 hónapos koráig.
2009. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is három hónapos koráig ittuk, talán kétszer tartottam egy hét szünetet, de megbántam olyan fájdalma volt a gyereknek. A büdös pukikon kívül semmi baja nem lett tőle. Most négy és fél hónapos, hálistennek kinőttük a hasfájást. Nyugodtan add neki, jobb mintha a gyógyszertári szintetikus mérgekkel tömöd!
2009. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... ja és én is bővebb vízbe tettem egy filtert de még így is hatásos volt. (előzőhöz).
2009. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi kamillateát adunk neki hasfájásra, és teszünk bele édesköményt, egyébként ue a mecsektea. 3 hónapos és kb 1 hónapos kora óta kapja minden nap. A mecsektea is jó volt, nekem is ízlett! Add neki nyugodtan! Hasfájásra nagyon jó még az Infacol! Ez egy cseppentős bigyó, gyorsan hat. Mi akkor adjuk, ha már nagy a hasfájás! Hamar egy cseppentő a szájába és pár perc múlva volt sírás, nincs sírás! A leírás szerint ezt sem lehet adni hosszabb ideig, nekünk nem is kellett, mert olyan szépen elmúlt neki, hogy a tea is elég! De kólikára szerintem kell ez az Infacol, mert nálunk olyankor a tea sem kell! A hippes édesköményteára az van írva, hogy 4 hónapos kortól ajánlott, de nekünk a patikus és a gyerekorvos is azt mondta, adhatjuk neki, persze nem sokat! Mi azt tesszük a kamillateába. A kamillatea annyi, hogy a felforralt vizet lassan átöntjük a filteren, hogy azért legyen színe és íze.
2009. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,remélem mi is kinőljük 3honaposan a hasfájást,mert néha már vele sirok.
2009. júl. 31. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!