Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Magától elmúlik...

Mit csináljak? Magától elmúlik a csomó, vagy orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
Múlt héten egy kicsit begyulladt a jobb mellem. A gyulladás már lement róla másnap (a piros folt, fájni sem fáj, csak ritkán beleszúr), de még mindig ott van egy kis csomó.
2009. júl. 31. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz. Inkább menj potyára, mint hogy valami legyen, és kimenj az időből.
2009. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esteleg meleg zuhany alatt masszírozd a melledet. Nekem ez vált be. Ha végképp nem múlik, szerintem is menj orvoshoz.
2009. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem gyulladt be, amikor éreztem, hogy ott a csomó, fogtan a mellszivót, és úgy fejtem, hogy a csomót massziroztam óvatosan közben. Illetve ha nem a mellbimbód közepéhez igazitod a mellszivó harangját, hanem kicsit elcsúsztatod azzal az oldallal ellentétesen, ahol a csomó van, akkor a mellszivó abból az oldalból jobban sziv, mert ott a bimbód közelebb van a tölcsér széléhez. Próbáld ki szerintem. Persze, ha súlyosabb, menj orvoshoz mindenképp.
2009. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!