Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan varázsoljam egyformává...

Hogyan varázsoljam egyformává a melleimet?

Figyelt kérdés
Kényelemből és nemtudásból csak bal mellből etettem a babámat 5 hónapig. A jobb cicire ritkán került sor, mert nehezen szopott belőle a gyerek. Neki is könnyebb volt a másik, meg nekem is. Így csak naponta egyszer-kétszer! szopizott a jobból. Ez azt eredményezte, hogy 5 hónap alatt a tejem szinte teljesen elapadt. A gyerek nem szereti továbbra sem, de most már nem szívesen hagynám annyiban, mert a méretkülönbség igen szembetűnő! Gyakorlatilag a bal mell tartja el a gyereket, benne rengeteg a tej, bőven elég, viszont a jobb mellem tök kicsi lett! Mit ajánlotok, mit tehetnék most? A fiammal üres cicit nem sokáig tudok szoptatni, mert elfordul tőle.
2009. aug. 1. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fejned kellene belőle, akkor is ha nem jön. Előbb utóbb beindulna és hátha rákapna a picid is ha már nem "üres".
2009. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szintén ugyanígy vagyok.1 gyereknél még mind a két mellből szoptattam,de a ballból nem szerettem nem tudta rendesen kiszívni stb.2.gy.1 évig mind a kettőbl,utánna 2 évig a jobb mellből.A szoptatás befejezése után ismét egyformák lettek a melleim.3 gy.7 hónapig mind két mellből,aztán csak a jobból.Jelenleg is szoptatok a jobb mell 2x akkora mint a bal.Gondolom a szoptatás befejeztével visszanyeri eredeti alakját mind a két cici.


[link]

2009. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtatott.
2009. aug. 4. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!