Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy a rendkívüli...

Lehet, hogy a rendkívüli meleg miatt van? Jelentősen csökkent a tejem.

Figyelt kérdés

Napok óta alig van tejem. Eddig ha közeledett az etetési idő, akkor elkezdett szivárogni, folyni és persze a babám is jóllakott. De most semmi, nem csepeg és a pici is éhes marad.

Lehet hogy a nagy meleg miatt van ?


2009. aug. 2. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csak annyiban lehet a meleg miatt ha nem iszol elég vizet.
2009. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ne légy ideges mert meg érzi a kicsi is egyszer azt olvastam minnél többet tegyük rá a picit annál tobb tej termelödig.én is azt mondom igyál több vizet.
2009. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Többet iszol?Mert a nagy melegben többet is izzadsz.

Nálam is volt/van ilyen,és tápszerrel kellett pótolnom,de épp a minap jöttem rá,hogy mindig a hónap elején van ez pár napig,ha lenne mensim ilyenkor lenne,lehet az miatt van.

Igyál jó sokat,egyél tápláló ételeket,és hamar vissza áll meglátod.Nekem a tojás leves csodákat tett:)

Nyugodj meg,az a legfontosabb!

2009. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bocs.Hány hetes a babád? Lehet hogy most ált át a cici a kereslet-kínálatra,ez általában 6-8 héten következik be.

Miböl gondolod hogy éhes marad?


[link]


[link]

2009. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, iszom elég vizet, kb 5 L ha nem többet! a baba 8 hetes, igény szerint szopizik, van, hogy 1,5 -2 óránként. Onnan tudom, hogy éhes marad, hogy cicizés után nem nyugszik meg, nem tudom letenni, nyugtalan, sír. Tudom, lehet a meleg miatt, meg fájhat a hasa, de akkor másként sír, és nem kapna ennyire a cumi után. Próbáltam, hogy pótolom egy kis tápival, úgy kapott utána, mint aki egy hete nem evett és be is nyomta. :(
2009. aug. 2. 18:20
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja és természetesen eszem rendesen, mondom iszom rengeteget, még nem jött meg a menszeszem, úgyhogy ezért kérdeztem, hogy lehet e a meleg miatt.

Amúgy meg nem idegeskedem, csak érdeklődtem, tehát azt nem érezheti a baba.

2009. aug. 2. 18:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk is ugyan ez a helyzet, alig eszik ciciből napközben, nyugtalan, adok neki utána potlást tápit azt is megeszi. Majd megnyugszik. Azért gondolom hogy a melegtől van, mert reggel és este már elég nekii a ciciből az evés. Pedig én is rengeteget iszom folyadékot. Este reggel eszik a babucid?
2009. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
HA tápszert adtál neki abbol könyebben jön . A szopáshoz több eröt kell neki kifejteni. LEHET a cumisüveg jobban tetszik neki.
2009. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha az egyik ciciből kevés a másikból adsz neki?
2009. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad tül sok vizet inni ellenkezö hatást érsz el.
2009. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!