Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 napig tartott a menstruációm...

5 napig tartott a menstruációm, kimaradt 2 nap, majd megint élénken vérzek. Ez a szoptatástól lehet?

Figyelt kérdés
Már csak este szoptatok, egyik mellből, elmúlt 1 éves a gyermekünk. Sose volt még ilyen problémám, most megint mintha megjönne, 2 nap maradt ki az előző menzesz óta, és tegnap és ma megint vérzek, tegnap elég volt 1 betét, szóval nem nagyon. Nem szedek semmilyen gyógyszert.
2012. szept. 26. 08:19
 1/2 anonim válasza:
Nálam ez abszolút természetes (13 éves korom óta, most vagyok otthon a 2. gyerekkel). Azonban szerintem erre egyetlen okos válasz létezik: ha bizonytalan vagy, hogy ez nálad normális-e, (nem ismerem az előzményeket pl: szülés előtt rendszeres volt-e, illetve a szoptatás alatt volt-e már menstruációd)mindenképpen keresd fel a nőgyógyászod.
2012. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

13 éves korom óta menstruálok, általában 33-35 napokra szokott megjönni. Megszületett az első baba, utána 2x jött meg, és terhes is lettem. Megszületett a második baba, és úgy 7-8 hónapos kora körül elkezdett beállni, de volt 40 napos ciklus is, most az utóbbi 3 hónapban 28 napos kb.

Ha a következő ciklus is vacakol, akkor elmegyek orvoshoz. Most választottam el a kicsit, nem igényelte már a szopit, majd meglátjuk hogyan reagál a testem rá :)

2012. okt. 2. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!