Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után, ha kiürült a...

Szoptatás után, ha kiürült a cici mennyi deig szoktatok még fejni, hogy több tejcsi legyen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én azt olvastam a heimPálos Anyatej magazinban, amit a védőnő adott, hogy szaporításhoz úgy kell fejni, hogy azonos napszakban napról-napra pár millivel többet fejsz ki ugyanabból a cicidből. Próbáld ki, hátha.

Én 7531-módszerrel hoztam vissza a tejem, azóta elkezdtem lefagyasztani is.

2009. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! én úgy olvastam, h nem szoptatás után rögtön kell fejni, hanem 1 óra múlva. ugyanis ha rögtön szopi után fejsz, az agyad ugyanannak az ingernek véli, mint a megelőző szopit. viszont ha vársz egy órát, az olyan, mintha újból szopizna a baba, új impulzus, ezért újból termeli a tejet. a mennyiség egyénenként változó, én volt, h csak 10ml-t tudtam fejni, másfél órával később a babám kiszopizott 170-et.
2009. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!