Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az normális szerintetek hogy...

Az normális szerintetek hogy reggelenként a bal mellemből 240ml-t, a jobb mellemből pedig csak 40ml-t tudok lefejni? Ugyanannyi ideig fejem mind a 2-t. Begyulladva nincs, nem fáj.

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

igen..nekem is így volt

a jobbikból ömlött és rengeteget le tudtam fejni kb 200 ml-t míg a balból épp 30 ml-t..így volt kezdettől.

és nekem se volt semmi bajom

ne aggódj ezen

2012. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:

Igen, nagy különbség is lehet a két mell tejtermelése között (merthogy nincsenek kapcsolatban egymással ilyen szempontból).

Megpróbálhatod a gyengébbiket többször fejni napközben, azzal sikerülhet növelni a termelést, de ha nem, az sem vészes. Ettől még sikerülhet fenntartani ill. fokozni az összmennyiséget. (Gondolom, akkor lefejt anyatejet adsz a babádnak.)

2012. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Igen lefejt anyatejet iszik.
2012. okt. 6. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is így volt. egyikböl 100-120 lejött a másikból 20 mili.

èn még talán a fejem tetejére is álltam, hogy több tejem legyen, szoptattam fejtem szinte óránként de volt hogy félóra sem telt el és ment vissza cicire,és még sem lett több tejem.

2012. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem is gondoltam, hogy ekkora különbség is lehet a kettő között. nekem amikor az egyikben 30 van a másikban 80 kb
2012. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!