Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha lesz elég tejem a babának...

Ha lesz elég tejem a babának és esetleg tudnák adni másnak is ez hogy működik? Létezik még az hogy pénzt adnak érte?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy ideig két környékünkön lakó babának adtam pénzért, majd ők a hozzátáplálás miatt már nem igényelték.

Aztán ingyen az egyik ismerősöméknek.

Most anyatej leadó lettem (egy pár vizsgálat kell hozzá), de egyelőre csak a problémám van vele.

Mindent sterilizálok (ahogy eddig is), kifőzök, magamat is fertőtlenítem minden szoptatás, fejésnél és még is valami külső szennyeződés kerül bele a bevizsgálások szerint.

Nagyon sajnálom, mert egy kis pénznek én is örülnék.

Ha normális a védőnő, neki jelezd, hogy hozzon össze olyan kismamával akinek kevesebb a szükségesnél a teje. A babáknak az első időszakban ez nagyon fontos.

A régi védőnőm nagyon aranyos volt, azóta csak idióta helyettesítők vannak itt Gyálon, szóval nem egyszerű.

Pedig biztos sok babának lenne szüksége rá, csak nem találjuk meg egymást...

2009. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!