Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ismeritek a Baby ono 053 kézi...

Ismeritek a Baby ono 053 kézi mellszívót? Mi a véleményetek róla? Jóval olcsóbb, mint egy Avent-es. Vagy inkább vennétek Aventest használtan?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a fajtát,de használtat semmiképp ne vegyél aventből.Én kettőt végeztem ki,a végén a második babánál még alkatrészire bontva próbáltam egy épkézláb mellszívót összehozni amikor kellett volna hirtelen,és nem tudtam.Nagyon el tudnak kopni,használódni.Végül vettem mérgemben egy medela elektromosat.Csak rátettem,és szívta az utolsó cseppig.Nagyon hatékony,kényelmes.Én gyakran használtam,végül 2 éves koráig volt tejem,a hozzátáplálást követően sem apadt el.
2012. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!