Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha többször fejek, akkor...

Ha többször fejek, akkor megnövelhetem a tejci mennyiségét? Sajna a fiam nem szopik.

Figyelt kérdés

Botor módon nem fejtem elég sokszor az utóbbi időben, mert 3 óránként 2 ciciből max 50 ml. tejci jön ki, ami az 1 hónapos kisfiamnak már régen kevés.


Tápszerrel pótolunk már 3 hetes kora óta (addig szegény éhezett)

Gyakran 2 cicire volt téve, fejtem is(7,5,3,1 módszerrel), eszem a more milk kapszulát,ittam laktoherb teát, alkohlmentes sört...de semmi.


Így aztán kivártam több órát és csak utána fejtem ,mert ilyenkor összejött a 100 ml. is, amit oda tudtam neki adni egy etetésre.


Sajna azonban 2-3 napja egyre kevesebb tejcit tudok fejni



Ha többször fejek megint, akkor megnövelhetem még a tejci mennyiségét? Vagy már felejtős?


2009. aug. 6. 16:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés: túl lehet etetni egy babát? Gondolom akkor kibukja a felesleget, ugye?


Kisfiam van hogy 130 ml. tápszert is képes elfogyasztani.(bár van olyan is, amikor csak 70 ml-t)

Nem túl sok neki? 24 óra alatt 8x eszik.

1 hónapos és 4 kg.

2009. aug. 6. 16:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gyakrabban fejsz, akkor megint tudod növelni a tej mennyiségét. A tápszerrel meg nagyon vigyázz, nem szabad annál többet adni neki, ami a doboz szerint a korának megfelelően szükséges. Ha többet adsz neki, beteg lehet. Ha mégis éhesebb, akkor higítsd egy kicsit, kevesebb port tegyél ugyanannyi vízbe. Nekem ezt még anno az orvos javasolta és bevált.
2009. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]



Annyira meg tudnád növelni a tej mennyiségét hogy tápszerre nem is lenne szükséged.Egyes országokban,ahol nincs elterjedve a tápszeres etetés a nők 99% tud szoptatni.

Ez érdekes nem?

A tápszerből tényleg csak annyit adj amennyi neki elő van írva.


Fejéssel tudod növelni a tej mennyiségét.

2009. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!