Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért apad a tejem, mit...

Miért apad a tejem, mit csináljak, hogy ujra beinduljon?

Figyelt kérdés
Három honapos a kislányom. Sajnos csak 4hetes kora ota van velünk, mert sujos szívműtétje volt 2naposan. Mig nem volt ithol rendszeresen fejtem 3óránként, hogy szondán kaphassa. A harmadik héten alkazdett apadni a tejem. Szedtem tejserkentöket, sokszor raktam mellre de hiába.Még van ugy 10-20g. Lehetséges, hogy még beinduljon vagy ennyi volt?
2009. aug. 6. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor indúlt meg amikor napi 4 liter mentes ásványvizet ittam. Azóta is igény szerint szoptatok.

/1 éves baba anyukája/És sajnos hogyha csokit eszek is több a tejem. Asajnos a csoki miatt van..

2009. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek semmilyen homeos bogyóban, meg teákban, rengeteg folyadék, főzelék és leves! Napi 5x 6x. Még uzsira is levest ettem!

Ezeket kell fogyasztani, ha sok tejet szeretnél!

2 fiam van, mindkettőt szoptattam/szoptatom a picit még.

2009. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a fejés nem ugyanaz mintha szopizna a baba.Most hogy már veletek van rakd minél gyakrabban mellre!Urtica Urens 5ch homeopátia 2x5/nap (enni előtte, utánna fél óráig nem lehet és kerüld a mentolos dolgokat is), + lactoherb tea.4-5 nap mire több tej lesz, de lehet hogy tovább is eltart.

Folyadékot annyit igyál ammennyi jól esik!!!Soha nem ittam literszámra a vizet mégis van tejem bőven!Viszont a rendes étkezés fontos!Pihenj is amikor csak teheted!

NE ADD FEL!Ne idegeskedj mert a stressz elenkező hatást vált ki!

Ha semmi sem segít kérj segítséget a www.lll.hu

2009. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!