Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Függ a mellmérettől hogy...

Függ a mellmérettől hogy kinek mennyi teje lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a mellem és a terhesség alatt sem sokat nőtt. Lehet így is majd elég tejem?
2009. aug. 6. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem függ ettől. A tej mennyisége a szoptatások gyakoriságától függ. Szerencsére két mellünk van, így ha egy mell kevés az étkezéskor, akkor ott a másik :-)
2009. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem függ egyáltalán. Ne aggódj :)
2009. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szülés után jó nagyok lesznek még a pici cicik is.
2009. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek is kicsik ( 75B ), szülésre sem változtt a kosárméret. 16 hónapja szoptatom a fiam.
2009. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem függ, semmi köze egymáshoz. Nekem nagy melleim vannak mégis alig van tejem. Egy ismerősömnek meg csak egy "pattanása" van, aztán csak úgy spriccelt.
2009. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! nekem nagy volt a B-kosár, a kisfiam 5és fél hónapja anyatejen él. csak a fejlődési ugrásoknál van egy kis tejhiány, de azt mindig tudom pótolni a fagyasztóból. és csak egy ciciből eszik alkalmanként.nem volt 3kg, most pedig 7 és 68cm.
2009. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is pici cicim volt, de amiota szoptatok nekem ket meretet nottek. Lassan 9 honapja szoptatok. Kerdesedre a valasz, nincs osszefuggesben.
2009. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggésben,erre én vagyok az élő példa.Alig van valami kis mellem és nem is nőt a terhesség alatt sem igy,hogy szoptatok.Kisbabám 4.5hós csak anyatejet kapott.6800gr 65cm.Néha én magam is rácsodálkozom.:)
2009. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanakkora most a mellem, mint szülés előtt. Na jó, ha fel van telve, talán egy számmal nagyobb. Mégis tudom szoptatni a 7 hónapos babámat, aki 6 hónapos koráig kizárólag anyatejet kapott, és most is napi 5* cicizik. Ja és egy szoptatásra elég egy mell.

75/B

2009. aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!