Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha leválaszotottam 14 hós...

Ha leválaszotottam 14 hós lányom (terhességem miatt), és nem fáj, nem feszül a mellem, kell fejni?

Figyelt kérdés

EGyszer lefejtem, 50 ml jött le, nem nagy mennyiség ahhoz képest, hogy már 2 napja nem szoptattam. Azóta nem fáj, nem feszül a mellem.

Kell még fejnem, vagy ez el fog apadni?

Nem fog begyulladni, becsomósodni a bentmaradt tej?


2009. aug. 10. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem feszül, nem fáj, akkor felesleges lefejned, szépen el fog apadni magától. Fejni akkor célszerű egy kicsit, ha nagyon feszül. Hideg borogatás is alkalmas az apasztásra, illetve van rá homeopátiás golyócska is.
2009. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. Viszont azt is észrevettem, hogy nem szopik valami inteníven. 2 napja nem cicizik, és semmit nem érzek, szerintem már nem is nagyon volt tejem. Ha nem feszül, ne fejj.
2009. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!