Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tudok tenni, teljesen...

Mit tudok tenni, teljesen visszaállt az igény szerinti szopira?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 hós, nagyon szépen haladtunk a hozzátáplálással. 3-4 dl főziket is megevett, így nézett ki egy napunk: reggeli szopi, tízórai gyümi vagy falatok /nagyon szépen eszi a darabosat/, ebéd 2-4 dl főzi /husis/, uzsi gyümölcs, vacsi 2-3 dl főzi, este szopi. Szóval napi 2szer szopizott, max 3*, ha ebéd után még kért. Már egy hónapja, hogy szinte nem eszi meg csak a falatokat, de abból is nagyon keveset, meg ebédre, vacsira 1-1 dl főzit. Viszont 4-5ször szopizik. Minimum. Nem tudom mit csináljak, nemsokára megyünk dokihoz is, meg fogom kérdezni mit tanácsol, de addig hátha sikerülne visszaállítani a dolgokat normálba. Félek, nem elég már neki a tejcsi és szeretném, ha haladnánk a hozzátáplálással. Van vlm ötletetek?

Ja, közben kijött 4 foga, eleinte erre fogtam, de ez már a múlté szóval ez sem lehet. Egyébként próbáltam boltit, saját főzésűt, sózom enyhén, tehát ízetlen sem lehet...

Köszönöm


2009. aug. 12. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én középső fiam, és tesóm mindhárom csemetéje hasonlóan viselkedett. Nem tudjuk az okát, egyszer csak elkezdtek enni. Különböző életkorokban - 10 hós, 1 éves, két éves(!!!!!) -ez volt a legdurvább. Addig szinte csak anyatej, meg egy kis nasi. kitartóan kínálgattuk őket, egyszercsak elfogadták. De mindvégig szépen fejlődtek testileg-szellemileg. Ezért nem aggódtunk annyira, bár nagyon frusztrált a téma... . Ha aggódsz, kérd doki véleményét. Ha nem tetszik a válasza, keress fel több orvost:)
2009. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!