Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszaporító teát hogyan kell...

Tejszaporító teát hogyan kell "használni"?

Figyelt kérdés

Mivel a neten nem nagyon találtam róla semmit,gondoltam itt tud segíteni valaki!Szombaton lesz 3 hetes a kisfiam,mióta itthon vagyunk 27 dekát hízott!Reggel nincs baj a szopizással,mert rendesen feltelik a mellem tejjel,de délutánonként a pici óránként enne!És nem is telik fel annyira a mellem,hogy jóllakjon(szerintem)!Babacsomagba kaptam 10 db Mecsek tejszaporító teát,de nem tudom,lehet e ízesíteni!Gondolok itt cukor,citrom...Azt hallottam,hogy nem lehet,de anélkül nem biztos hogy megtudom inni....Aki tud segítsen!Előre is köszönöm!!

3 hetes Kisfiú anyucija:)


2009. aug. 13. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ízesítsd!

Én mondjuk a cukor helyett a mézet javaslom, ne finomított cukrot igyál már, de mindegy...

A lényeg, hogy igyad :-)

2009. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike!:)szeretem a mézes teát,de erre nem is gondoltam:)
2009. aug. 13. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ízesítettem a tejserkentő teát mindig, anélkül nem bírtam volna meginni, hol cukor, hol méz, citrom mindig.
2009. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A laktoherb papírján rajta is van, hogy lehet ízesíteni. Gondolom akkor a Mecsek teát is. Nyugodtan ízesítheted, de ennyi idő alatt már akár meg is kóstolhattad volna :-)

És legalább napi 3-4 bögrével igyál meg. Ezek a teák nem kerülnek nagy összegbe és nagyon sokféle van. A DM-ben van legalább 4 féle, mind végigpróbálhatod, hátha valamelyiknek bejön az íze. Nekem legjobban a Teekanne tejszaporítója ízlett. És arra is figyelj majd, hogy a baba hasa nem fáj-e tőle. Mert pl az én babám hasa a DM-es bio - talán Alsana márkájú - teától fájt.

2009. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Laktoherb jobban ízlik, mint a Mecsek, de azt is megittam minden nélkül.
2009. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én gyümilével vagy Kubuval keverem össze!
2009. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!