Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van e valakinek TESCOs TS My...

Van e valakinek TESCOs TS My Baby's elektromos gőzsterilizálója? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 9. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Kerek, átlátszó, nem tudom mire jó, nincs.
2012. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk nem ilyen van,de szerintem ugyanazt tudja mint a többi.alapvetően maga a gőz sterilizál,tehát sztem teljesen mind1 a márka.
2012. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem ilyen van,de csak azért,mert láttam,hogy ott is kapható,konkrétan annak az árnak a feléért,amennyiért mi vettük.Amúgy valóban,csak gőzt fejlesztenek ezek a gépek,ha azt tudja rendben van:)Ha nem tudja,visszaviszed és kicserélik a garancia miatt.
2012. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*nem láttam
2012. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xStefix ***** válasza:

Mennyibe kerül?

Nekem más márkájú van, többfunkciós olasz készülék. Most ritkán használom, mert a fiam csak szopik. Én 5 éve 5000 ft körül vettem, igaz, akciósan.

2012. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
xSteffix,bár nem engem kérdeztél,de én olyan 6ezer körüli összegre emlékszem tavalyról,az olasz pedig a mebby netán?azt vettem én is,tavaly 13ezerért.
2012. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, a plusz "f"-ért:)
2012. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ÉN Avent-st használok szeretem,de én is szoptatok, de a tejgyűjtők és a cumi és a bimbóvédő fertőtlenítésére használom. Akcióban vettem mellszívóval, így asszem ingyen volt.
2012. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tegnap meg is vettük. 6500ft volt, 1 év gari van rá.

Úgy gondoltam, hogy ennyiért nem vesztegetem az időm a lábasban való kifőzésre amitől ráadásul minden vízköves maradt :S

Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.

2012. nov. 12. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!