Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindig kivasaljátok a babaruhá...

Mindig kivasaljátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Természetesen külön mosom a kislányom ruháit baba mosószerrel és baba öblítővel.Eddig mindig ki is vasaltam.Ti is mindig kivasaljátok a ruháit és a textilpelusokat?1hós kislány anyukája.
2009. aug. 14. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kisfiam, de mindig vasalom a ruháit. Igaz, van hogy 2-3 napig lógnak a szárítón, amikor egyáltalán nincs kedvem hozzá...
2009. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik vlm nagyon precíz anyuka járt erre, aki nem tudta elviselni azok válaszát, akiknek bizony jobb dolguk is van néhány hós baba mellett, mint a heti több óra vasalás...:-)
2009. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Így van! Két gyerek mellett csak irigykedni tudok azokra az anyukákra, akinek van idejük (és kedvük) vasalni.

ÉN SZÍVESEBBEN JÁTSZOM INKÁBB VELÜK - VASALÁS HELYETT!

További kellemes vasalást:))))))))))!

(Természetesen az első pár hónapban vasaltam!)

2009. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok, a 15 hós kislányommal.

Én nem vagyok fanatikus "vasaló", de szerintem én lettem a legjobban lepontozva, de nem értem miért. (én nem pontoztam senkit, mielőtt megvádolnátok!)

De nem értem, miért kell lepontozni azt, aki leírja, hogy Ő hogy csinálta a dolgokat????

Igen, én 1 évig vasaltam, mert érzékeny volt a babám bőre. És a vasalásra szánt időt nem a kislányomtól vettem el, hanem este 10-kor hulla fáradtan, amikor ő már aludt akkor vasaltam ki a ruhácskáit!!!!


Na, tessék, lehet újra lepontozni...

2009. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!