Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elég lehet neki egy ciciből...

Elég lehet neki egy ciciből is a tej?

Figyelt kérdés
Két hete volt a bal mellemben egy gyulladás, azóta abban jóval kevesebb tej van, mint a másikban. Ettől függetlenül most is heti 400 grammot hízott. Meddig húzhatom "egy" cicivel, most 4 hetes.
2009. aug. 14. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hónapig szoptattam kizárólag 1 mellből. A másikban nem volt, begyulladt, majd elapadt.
2009. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én 6 hós kora óta szoptatok egy mellből, előtte is kevesebb volt a "rossz" cicimben, most vagyunk 11 hósak. én egy idő után azt csináltam (kb. 4 hós korunktól kezdve), hogy a rosszat fejtem napont 1x2x szopi után, attól egy picivel több tejcsi lett benne.
2009. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem 8hetes most a babám,csak 1mellböl szoptatok,a "rossz cicim" begyulladt,mostmár csak max 30g-ot tudok lefejni belöle.nekünk az egyik cici már nem elég,tápszert is kell adnom neki.. :(
2009. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig csak egy mellből szoptatam. A jobban mindig is több tej volt, mint a balban, mindig többet szopttam abból. Mikor már leszokóban volt a lányom, volt hogy napokig nem is adtam neki a bal mellem.

Attól függetlenül, hogy kevés a tej a balban, add neki nyugodtan, pár nap alatt visszaállhat a rend abban is!

2009. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem tuti nem lenne elég egy mell de ha nagyon szépen megkérem biztos tudok még szerezni egyet


18/F

2010. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!