Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy néz ki egy befeléforduló...

Hogy néz ki egy befeléforduló mellbimbó? és miért nem lehet azzal szoptatni?

Figyelt kérdés
bocsi,ha hülye a kérdés...de a bal mellbimbóm mindig kisebesedik,a jobb ok.lehet,hogy a bal befelé forduló?laposabb mint a másik...
2009. aug. 15. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a befelé forduló az befelé forduló. Nekem mind akettő olyan és szoptatok 6 hónapja. Most már kevésbé fordul be, mert a lányom "kialakította" magának. Nagyjából 2hónapig nekem is sebesedett, de utána már nem. Még mindíg segítenem kell a ráharapáskor, de már sokkal könnyebb.
2009. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég egyértelmű. Nézd meg ha fázol és akkor sem hegyesedik, akkor befelé forduló. Anyukámnak olyan, és mégis tudott vele szoptatni. Igaz, nehezebb, mert jobban kisebesedett neki. De a bimbóvédő igazából erre van kitalálva, próbáld azzal.
2009. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A befelé fordulóval is lehet szoptatni.



[link]

2009. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Erre a bimbóvédő a legalkalmasabb aztán a baba majd kialakítja
2009. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!