Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi egy 5 hos baba gyumi...

Mennyi egy 5 hos baba gyumi adagja, ugy ertem hany gramm? Szopi elott vagy utan?

Figyelt kérdés
Tudom amennyit szivesen elfogyaszt,...de az enyem 2 barackot is elfogyasztana.Legfeljebb visszakuldi a folost,de akkor is megeszi... :-)
2009. aug. 15. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
5 hónaposé? Nulla gramm, egészen pontosan. Ha eü-i problémákat akarsz a gyerekednek, akkor viszont nyugodtan adjál neki akár ötöt is, főleg szoptatás mellé. Ráadásul gondolom őszibarackról beszélünk, amit meg 8-9 hónapos kor előtt nem is szabadna adni, az apró szőrök miatt. Gratulálok kedves felelősséggel gondolkodó anyuka.
2009. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem értek egyet 5-6 hónaposan nyugodtan adhatsz barackot. Csak pucold meg, az elöttem szóló ezt elfelejtette, hogy akkor nincs szőr.
2009. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na az elsö jol letolt,sajnàlom.

Ign kaphat barackot,természetesen héja nélkül,àtpasszirozva.

Az enyém üvegeset eszik,125 gramm,egy evésre.

Ha azt megette,màr nem is kér tàpszert(ugyanis tàpszeres)

Igaz anyukàm is azt mondta,barackkal vàrjak,mert szélgörcsöt kaphat töle,bàr késön mondta,és adtam a kicsinek,semmi baja töle.

2009. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló egy hülye! Én már 3 hónapos kora óta adom, és semmi baja. És nem is lesz! Kiakadok, az ilyen legújabb trendeket majmoló, tudatlan bunkóktól!
2009. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kettőt nyugodtan adhatsz neki. 6 és fél hónapos a babám, 4 hónapos kora óta kap zöldséget, gyümölcsöt, de a mai napig nem váltottunk ki egyetlen étkezést sem. Úgyis ő dönti el, mennyit kíván. Nyugodtan add neki szoptatás előtt, majd utána kínáld meg, és ha elég volt neki, úgysem fog szopizni. Ha meg visszaküldi a fölösleget, akkor meg letörlöd, és kész...
2009. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig szopi után adom,és amennyit kér. És így van: ha visszaküldi akkor meg letörlöd :D


(Az első meg egy ősbunkó!! különben is kinek jutna eszébe pucolatlanul adni a "szörös" barackot? Egy idiótának!)

már bocs.

2009. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!