Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kézi mellszívóval milyen...

Kézi mellszívóval milyen időközönként fejjem a tejet?

Figyelt kérdés
Sajnos a babám kórházban van,nem tudom szoptatni mert inkubátorban van.Enni nem eszik infúziózzák.4napja szültem és próbálnám beindítani és gyűjteni a tejet.Ugyanúgy 3óránként fejjek mintha itt lenne mellettem és szoptatnám?
2009. aug. 16. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen
2009. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ugyanúgy 3 óránként. Remélem hamarosan kikerülhet a babád és szopizhat kedvére. Minden jót!
2009. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hugom is így járt, 3 hétig kezébe sem vehette a babáját! Ő a kórházban maradt a többi anyukával, s amikor ők szoptattak, ő is fejt. Minimum 3óránként mindkét mellett alaposan kifejni, még éjjel is fel kell kelni 3 óránként. Kezdetben nagyon kevés tejet tudott lefejni, majd a napok múlásával szépen egyre többet fejt! 3 hét után hazavihette, s 1 hét alatt átálltak a kizárólagos szoptatásra, nem kellett a cumisüveg!

A legfontosabb, hogy legyél türelmes, hagyj sok időt a fejésre, s minden rendben lesz! Nehéz dolog, de kitartással elérhető!

2009. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Célszerű gép mellszívót használni, mert azzal gyorsabban tudsz fejni, főleg azért mert neked az egész mellet üríteni kell, nem csak a szopi után fejni! Ha van ismerősöd, kérj kölcsön, próbáld ki azt is, sokkal kevesebb energiával tudsz majd fejni!

2009. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 17. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!