Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha kézzel fejem ki a tejet a...

Ha kézzel fejem ki a tejet a ciciből az is olyan mintha a baba szopizna?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha szopik a baba vagy mellszívót használok azzal lehet serkenteni a tejtermelést, de ha csak kézzel "kinyomkodom" a tejet arra is ugyanúgy reagál a cicim???
2009. aug. 16. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit. Egyik sem olyan hatásos, mint ahogy ő tud szívni.
2009. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit apasztatni szeretném az egyik ciciből, mert már 6 hónapos és még mindig sok neki ami benne van.
2009. aug. 16. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A babának igen. De neked nem. A szívástól termelődik a tej.
2009. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha apasztani szeretnéd, mindig csak annyit fejj, amíg nem feszül. hat hónaposan pedig elkezdheted etetni is - most van friss alma, répa stb. ha kevesebbet szopik, nem fog annyi tej termelődni.
2009. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem etetni, elég sok mindent megeszik már. Nekem első perctől az egyik mellembe sokkal több tej volt mint a másikba. Már sok féle képpen kipróbáltam a fejést is de nem sok változást tapasztalok. :((
2009. aug. 18. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!