Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy a Laktoherb...

Lehetséges, hogy a Laktoherb teától hasfájós, bélgörcsös a 2 hetes kisfiam?

Figyelt kérdés
Amióta iszom ezt a teát, szopi után rohamszerű görcsöt kap a kisfiam, nagyon feszíti magát, sír, vagyis inkább üvölt, szenved szegénykém. Ügyeleten is voltunk este, a doktornő szerint ez a tea is kiválthatta nála.
2009. aug. 17. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Menyit iszol belőle? Bár az van ráírva, hogy napi 3-4 csésze , de elég kettő is. Én is ittam, előírás szerint , az én babámnak meg úgy beindította a bélműködését, hogy napi 3x kakilt. Na, akkor visszavettem , max. 2 csészére.

2009. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizony lehet. Az én fiamnak is fájt tőle a hasa.


Én áttértem a mecsek teára és/vagy sok vízre! Ja és infacolt kap minden étkezés előtt, így a pocakfájása rendkívüli mértékben javult.

Én adok neki teát is (főleg ilyen melegben) - sok ellenvéleménnyel szemben - (ízesítetlen ánizsmag-köménymag tea) amitől nagyon szépeket szokott durrogtatni a kis drágám :)


Egyéb tejszaporító csodaszerekről sokat olvashatsz ezen az oldalon :)


Sokan azt mondják, hogy az igény szerinti szoptatással lehet a legjobban növelni a tej mennyiségét (nem kellenek csodaszerek)


Nekem sajna egyik megoldás sem vát be :(


Sok sikert és türelmet a szoptatáshoz, a babázáshoz és kevés pocakfájást :)

2009. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet. Az én babámnak is fájt a hasa, míg ezt a teát ittam, aztán vettem neki Mecsek teát hasfájás ellen, attól is fájt a hasa (!), utána vettem édesköményt, hogy majd abból főzök teát és akkor is szenvedett. Szóval úgy néz ki az én babám nem bírja az édesköményt. Mert az van a laktoherbben is meg a Mecsek teában is.

Sok más tejszaporításra alkalmas dolog van, homeós csodák, more milk, alkohol mentes sör, és persze az is serkent, ha rendesen eszel-iszol.

2009. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak tuti , hogy attól fájt! Amint nem ittam elmúlt a hasfájása! Ez két hónapos korában volt, most 6 hónapos, de azóta nincs semmi gond! Én napi egy alkoholmentes sört iszom, nekem ez teljesen bevált! Még most is csak szopizik a picur!
2009. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Az én babámnak nem, de a nővéremnél mindkettő hasfájós volt tőle. Nálunk pedig én voltam émelygős.
2009. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!