Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás alatt szedem...

Ha szoptatás alatt szedem továbbra is a femibiont, amit terhesség alatt, az mellé milyen magnézium készítményt szedjek?

Figyelt kérdés
Csak mert ugye a femibionban nincs vas és magnézium sem. Viszont terhesség alatt jó volt végig a vasam pedig nem szedtem pluszba. Akkor szoptatás alatt is jó lesz? Nem feltétlenül kell vasat szedni,ugye? Terhesség alatt se szedtem. Viszont magne b6-ra szükségem volt érezhetően de b6ot nem szabad szedni. Ugye? Akkor milyen sima magnézium van?
2012. dec. 4. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Vasat akkor szedj, ha rossz a vérképed. Magnézium rengeteg féle van, akár a DM-ben is kapsz sima sajátmárkásat, pezsgőtablettátban is- vagy menj be a gyógyszertárba és kérj.
2012. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt Femibiont szedtem, és Maltofer Fol-t (ebben folsav és vas is van). Amióta szoptatok, viszont Gravidát szedek, mert ebben kalcium és foszfor is van és még szedek vasat és heti 3x Omega3-at. Mondjuk nekem diétáznom kell, mert ekcémás a kisfiam bőre, így semmilyen tejterméket nem fogyaszthatok sajnos...Miért nem szabad B6-ot szedni? Sima magnézium a Magnesii citricii, de ha terhesvitamint szedsz, szerintem nem kell mellé más.
2012. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!