Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Zöldborsó főzeléket szoptatás...

Zöldborsó főzeléket szoptatás alatt szabad enni? Nem puffaszt? Nem bántja majd a baba hasát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szoktam enni, nem hasfájós a babám szerencsére. De lehet hogy aki érzékenyebb rá, annak fájni fog. Próbáld ki kis adagban, ha kívánod. Mindentől azért nem foszthatja meg magát az ember:)
2009. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na nálunk a kórházban szülés utáni nap zöldborsófőzelék volt, harmadnap pedig káposztás kocka... Odafigyelnek a szoptató, gyermekágyas kismamákra :-)

A viccet félretéve, ezt ki kell tapasztalnod. Nekem és a kisfiamnak például semmi bajom nem volt soha, sem a zöldborsófőzeléktől sem és egyetlen más ételtől sem. Szóval bármit ehettem, nem volt gond. De biztos van, akinek fájhat a hasa a babájának. Szerintem elsőre egyél egy picike adagot, aztán majd látod, lehet semmit nem is veszel észre.

16 hónapja szoptató anyuka

2009. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!