Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet mogyorót...

Szoptatás alatt lehet mogyorót enni? (Toffife) és 3in1 kávét inni tejjel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mind a kettőt termelem rendesen.:) Kávéval vigyázz, 2-nél többet ne nagyon igyál.


19hkm.

2012. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napi egy 3in1-t szoktam inni. Fel sem merült bennem, hogy nem ehetek mogyorót... Szaranya lennék? :)))
2012. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak mert a "kedves"védőnéni azt mondta lehet alergiás rá a babám!2hónapos
2012. dec. 11. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy mérges eszpresszót szoktam inni korán reggel. Addigra már a babareggelin túl vagyok, a tízórai még messze van. Délután meg egy gyengusz kávé. Ennyi kell, különben el se tudnék indulni reggel.
2012. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valoban allergias a baba a mogyorora, pl. ha te ettel es szoptatas utan bevorosodik az arca, akkor tenyleg mellozd inkabb.

En ettem mogyorot, de mezet meg epret pl. nem, mert az en fiam arra volt allergias. Ki kell tapasztalni.

Tuti, nem jo, de en ittam kavet, volt, hogy napi kettot, allamvizsgam is volt, muszaj volt font maradnom ejjel. Viszont a 3 az egyben kavet soha, tele van mindenfele adalekkal, de azt amugy sem innam.

2012. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a mogyival kapcs. ötössel egyetértek. Kávé 2, max 3 lehet naponta.
2012. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!