Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy öklendezik a...

Normális, hogy öklendezik a baba, ha "szilárdabb" kaját kap?

Figyelt kérdés
Lenyeli, nem köpi ki. Gondolom, ha nem kellene neki kiköpné. Nem?
2009. aug. 21. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én 20 hós gyerekem is ezt csinálja.Csak egészen pici darabot lehet neki adni és ha öklendezni kezd rá kell szólni,hogy rágjon,akkor nála elmúlik.
2009. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Én még csak most szokatom
2009. aug. 21. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkell hogy szokja a darabos ételt. Ez nem 1-2 nap, hanem pár hónap is lehet.
2009. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a kérdés, mert az én babám sem tudja kiköpni. Pedig mások mondják, hogy már a hozzátáplálás elején kiköpte a gyerek, ami nem ízlett neki. Az enyém sír, és úgy kell kivennem a szájából, ha valamit nem tud lenyelni. Szerintem ne erőltesd még a szilárdat, a védőnőm szerint ráér akkor, ha már van őrlőfoga. Tudom, sok helyen meg már 8 hónapos kortól ajánlják, mondván, hogy akkor nem fog megtanulni rágni. De ez hülyeség, előbb-utóbb mind megtanulja.
2009. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Mi is így voltunk ezzel,mint amit a 3 írt.Sokan néztek,hogy az én fiam nem rág rendesen.Most jött ki 3 db őrlője,így már kicsit jobb.A sok nagyot néző anyukának meg csak annyit mondtam,hogy megnézném ők hogyan ennének 8 db metsző foggal!!!Persze a gyerektől el van várva,hogy rögtön jól csinálja.Légy vele türelmes.A hozzátáp. kezdetén én vele szemben ülve mutattam hogy kell enni.Az öcsém ha látta jókat röhögött rajtunk:)
2009. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!