Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elképzelhető hogy a babámnak...

Elképzelhető hogy a babámnak rólam csak a szopizás jut az eszébe, akkor is ha nem éhes?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban fordul elő a 8 hetes kisfiamnál, ha például az apukája mondókázik neki, játszik vele és én odamegyek melléjük, egyből elkezd cuppogni és sírva fakad.

Valószínű a cici jut az eszébe, pedig elvileg nem lehetne annyira éhes, hogy ennyire sírjon. Persze ilyenkor kap cicit, mert másképp nem hagyja abba a sírást.

Már emiatt teljesen el vagyok keseredve, hogy odamegyek melléjük és elkezd sírni. Ha kettesben vagyok a kisfiammal ilyet nem tapasztaltam. Más is tapsztalt ilyet vagy ehhez hasonlót?


2009. aug. 22. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam, csak nálam nem cuppog és sir, hanem vigyorog, és a melleimet bámulja :D Jófej, mi?...
2009. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Elképzelhető, hogy feltételes refelex alakult ki nála, és te vagy a kulcsinger, magyarul a jelneléted összekötötte a kajával. Ilyenkor viszont hiba megszoptatni, mert csak erősíted ezt a reflexet, méghozzá nem is kicsit, hiszen az étel a babának jelenleg a lehető legnagyobb jutalom.
2009. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt. Amíg pár hetes volt, én nem tudtam ölbe venni, mert ha az én kezemben volt, rögtön izgatottá vált és enni akart, bezzeg másnál szépen elnézelődött.

De nyugodj meg, pár hét és kinövi!

2009. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget!

2009. aug. 22. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így, 6 hetes a babám. ha a nagy ágyra teszem, én jóformán nem tudok melléfeküdni, mert rögtön csücsörög :)
2009. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!