Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopizás után mikor büfiztetem...

Szopizás után mikor büfiztetem a picit nem mindég sikerül az probléma lehet nála?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is így volt, szülés után beletelt jó pár hétbe, mire pici fiam megtanult büfizni, addig egyáltalán nem akart. Mára zeng a lakás, ha büfög! :o)

Ám így is van, hogy néha nem jön semmi.Amikor jól eszik, akkor nem nyel annyi levegőt.Nem aggódom a büfi ha akar, úgyis kitalál valahol!(legfeljebb lent jön)

2009. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Infacol az segít
2009. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a baj! Fájt is a hasa a picinek. Így csak türelem kell mert volt olyan hogy csak 15 perc simogatás után büfizet. Türelem, majd fog büfizni...
2009. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet most jönnek a lepontozások... de a férjem sem és én sem büfiztünk egyáltalán!!! baba korunkban. (próbálkoztak vele pedig) Most 39 hetes vagyok, kíváncsi leszek, a mi kisfiunkkal hogyan lesz

:)

2009. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!