Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lefejt anyatejet mikor adod...

A lefejt anyatejet mikor adod a babának? Meddig lehet felhasználni? Ha sok neki egyszerre amit megmelegítek, akkor a maradék visszamehet a hűtőbe, majd felhasználható még?

Figyelt kérdés

Gondolok ott a Kórházban töltött napoknál fejt tejre ill. amit majd már otthon fejek.

38 hkm

1. baba szóval nézzétek el, ha hülyeséget kérdeztem.


2012. dec. 16. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a kórházban kb. 10milit tudtam fejni. Itthon azonban annyira beindult, hogy több szatyornyi van lefagyasztva. 3 hós koráig fejtem, mert nagyon sok tejem volt, aztán meguntam és beállt a kereslet-kínálat. Nem kellett odaadnom neki, mert volt mindig friss a cicimből. Ha esetleg lesz olyan, hogy más ad oda egy adagot, ill. más intéz etetést, akkor a hűtőben tárolhatod 24 óráig. Pici babának nem javaslom, hogy odaadd újra, ami már fel volt melegítve. Csak annyi legyen felmelegítve, amit megeszik. Fagyasztóban fél évig jó. Én főzelékbe kevertem bele, de mégy is nagyon sok van. NEm tudom mit fogok vele csinálni. Dobozokra ne költs drága tejtárolóra legalábbis. Én az Auchanban vettem a konyha részen lehet kapni, kisméretű fagyasztásra való dobozt. Célnak teljesen megfelel és tized annyiba kerül.
2012. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coffeez ***** válasza:
2012. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!