Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az igény szerint (nappal...

Az igény szerint (nappal átlag 2 óránként) szoptatott baba étkezései mikor ritkulnak?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos a kisfiam és napközben már vannak olyan periódusok, hogy akár 3-4 órát is kibír szopizás nélkül. Az éjszakát átaludja.
2009. aug. 22. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki :)

A lányom 3 hós koráig éjjel-nappal másfél óránként szopott, igaz, hogy volt mit bepótolna, mert 2210 grammal jöttünk haza a kh-ból...

Aztán 3 hósan egyik napról a másikra átállt a napközbeni 3 óránkénti evésre, éjjel pedig 2 x kelt. Aztán már csak 1x kelt hajnal 3 körül enni, ezt kb 6 hósan hagyta el végleg, azóta alussza át az éjszakát.

Most 11 hós, de még mindig alig bír ki 4 órát az etetések között napközben.

2009. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem amíg csak szopott, sosem bírt ki 2,5 óránál többet. Éjjel is min.2x kelt. 5 hónaposan kezdtem adni neki gyümölcsöt, főzeléket, azóta bírja akár 4 órát is.
2009. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok válaszolni ugyanis az én babám mai napig 2-2,5 óránkét szopik. Most lesz 26-án 6 hónapos, hozzátáplálást megkezdtük már eszik délelőtt gyümölcsöt+szopi, dél, 1 óra körül főzeléket+szopi, mégis vannak olyan napok és éjszakák amikor 2 óránkét ébred és szopik nem is keveset(mint pl. ma éjszaka:()
2009. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 24. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!