Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » "Szelsosegesen mukodik"a...

"Szelsosegesen mukodik"a mellem, ez mar a tej elapadasat jelentene? Meg csak 5 hos lesz a fiam!

Figyelt kérdés
Csak szopizik.Mar a 3.hetvegen vettem eszre hogy sziv,sziv de nem minden szivas utan nyel.Szinte csak akkor amikor beindul a reflex.Aztan van olyan hogy omlik a masikbol is amikor az egyiket szivja,ugy kell pelust oda tartanom.Nem erzek most se telitodest,pedig erezni lehetett most melyik cici a soron kovetkezo.Aggodom.Az elapadas jele lehet,a veget jarja a tejci termelodes?
2009. aug. 22. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan nem.Ha már nem elég tej jön,akkor a baba szívja ugyan,de ha nem jön elég, kiköpi és sír.Az egyik gyerekem szokása volt,hogy gyüjtötte az ételt a szájában,és ha már elég tele volt a szája,akkor nyelte csak le.Lehet,hogy a tied is ezt teszi.Nem kell aggódnod.
2009. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lányom bő egy hát múlva lesz 6 hónapos.

van maskor nekem is csöpög amásikbó, de van amikor tök plöttyedt mind kettő.

Van amikor elég neki az egyik, máskor kéri mind a kettőt.

(szerintem ilyenkor szomja, mert amint elkezd jönni hátsó tej, elkezd nyavajogni és kiköpi a cicit)

Én nem stresszelek, a gyerek nem akar éhenhalni, ha többször kér cicit, többször kap.

2009. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!