Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet venni Dr Brown's...

Hol lehet venni Dr Brown's cumisüveget?

Figyelt kérdés

Teszveszen és a Vaterán láttam,de gyógyszertárban vagy gyógyászati segédeszközben lehet kapni?Vagy valamelyik bababoltban?Vagy valami honlapról lehet rendelni?

Akinek van ilyen cumisüvege annak mi a véleménye róla?


2009. aug. 23. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, innen lehet rendelni:

[link]

2009. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi ezt az oldalt néztem már,de olyan béna vagyok,hogy nem jöttem rá hogyan kell róla rendelni!!!

Leírnád?

Köszi

2009. aug. 23. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a vaterán rendeltem,olcsóbb mint ezen az oldalon. "drrightaway" néven van fent akitől én vettem,nyugodtan vásárolj tőle,megbizható
2009. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia az első vagyok, elég béna az oldaluk, szerintem e-mail írás és postán kiküldés lesz belőle:-( remélem segítő készek lesznek. Üdv.
2009. aug. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

:)

2009. aug. 25. 21:13
 6/10 anonim válasza:

A cim ahol lehet venni Uj Dr. Brown's cumisuvegeket az a Baba Shop ami az www.assistent.hupont.hu alatt talalhato meg.

En mar vettem toluk Boppy (univerzalis parnat vagy mit) meg baba ruhat. A rendelest mailben tettem meg, es a a valaszuk utan kuldtem a penzt a megadott folyoszamlra es utana vartam a csomagot ami megerkezett es minden amit rendeltem olyan allapotban van mint ahogyan azt leirtak!:) Most irtam nekik a Dr. Brown's cumisuvegekrol. Bovebb info miatt! A Vateran igen olcsobb de hasznalt! Hat nem tudom ki hogy van vele de en nem adok a lanyomnak hasznalt cumisuveget meg cumit stb...

Szoval remelem segitettem valamit!

2009. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
www.asistent.hupont.hu a nevuk Baba Shop!
2009. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 7. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Akitől én vettem a vaterán nem használt üvegeket árul!!! De ha tudsz várni októbertől forgalmazzák nálunk is,pl:brendonban.
2009. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is a vaterán vettem "drrightaway"-től, eredeti , új , BPA mentes üvegei vannak, mert ők fogják hivatalosan forgalmazni, nagyon megbízható és segítőkész a srác, van pótcumija is.
2009. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!