Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek az Infacol...

Mi a véleményetek az Infacol hasgörcs elleni szuszpenzióról?

Figyelt kérdés

Bevált nektek?Minden etetés előtt adtok a babának?

Mi 7x-8x eszünk egy nap,akkor is minden etetés előtt adjak neki?


2009. aug. 23. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált de én nem adtam neki minden étkezés előtt max. ha jól emlékszem 4x kapott túlzásba sem szabad vinni!
2009. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ez volt jó.Én napi 3* adtam.
2009. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk at Espumisan vált be és adtam neki minden étkezés elött,kb.másfél hónapig egyfolytában.A patikus mondta lehet.
2009. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, de a védőnő azt tanácsolta hogy naponta max. 5ször adjam a babámnak! Az én fiamat este felé kínozta csak a hasfájás, úgyhogy én amikor este 10-11kor szopiztattam akkor adtam neki utoljára, aztán utána másnap délben! 3 óránként szoptattam.
2009. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ez vált be az espumisan egyáltalán nem használt. Minden szopizáskor adtam neki.Én csak ajánlani tudom az Infacolt.
2009. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!