Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hetes kisfiam állandóan...

10 hetes kisfiam állandóan cicin akar lenni! Már nem bírom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szeretem szoptatni és hagyni is szoktam cicin,ha épp semmi dolgom. Szeretem ezt a fajta közelséget,bensőséges kapcsolatot kettőnk között. 2 óránként kér enni még mindig,de a köztes időben sem tudok már semmit sem csinálni,mert ahogy kiveszem a szájából (óvatosan) a mellem,egyből ébred és sír. Sehogy máshogy nem tud elaludni,csak így,vagy a kocsiban,vagy a babakocsiban. De örökké nem mehet így! Egy hete arra sem volt időm,hogy megmossam a hajam :/ mit tehetnék? Nem akarom megvonni tőle a szükségleteit (nyugtató szopizni szokott,amikor nem eszik),de lassan kikészülök.
2012. dec. 23. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Sajnálom. Attól a babakocsis dolog beválhat a babánál, bár nálad is. :) kitámasztásokat ,lábemelgetéseket ilyeneket lehet babakocsi tologatás közben csinálni :)csak minden nap pár percet,hogy ne változzon a tej mennyisége és minősége. Ha van hordozód vagy valamid akkor vidd oda a fürdőszobához a picit és beszélj vagy énekelj neki.
2012. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked,hogy bejöjjön neked az az 1-2hét.Az én fiam is nyugi/komfort szopik,se ujj se cumi nincs.6 hónapos korától mászik és csak ekkor lett picit könnyebb:D
2012. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 xStefix ***** válasza:

Kitartást, Kérdező, szerintem nagyon jól csinálod! :) Hidd el, nemsokára könnyebb lesz, legalábbis ebből a szempontból... mert akkor majd azért kell mindig a körmére nézned, hogy hová forog, mit tesz a szájába, hova mászik el... ;)

Az első életév igen mozgalmas és intenzív, de élvezd ki, amennyire csak bírod lelkileg.

2012. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lányom ugyanilyen volt. Akkor fürödtem stb., ha apa hazaért ,és dajkált egy kicsit. Baromi fárasztó volt, de 4-5 hónaposan már elnézelődött a pihenőszékben, játszószőnyegen.Éjjel viszont nagyon jól aludt.

A pici most 4 hónapos. 2-3 óránként cicizik 15-30 percet,nap közben is sokat alszik, viszont az éjszakák katasztrofálisak.

Én a nagyobbikkal úgy vészeltem át, mikor még órákig cicin akart lenni, hogy fekve szoptattam, és megnéztem közben egy filmet, újságot, könyvet olvastam, vagy szunyókáltam egyet.

2012. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én is annak örülök,hogy legalább éjszaka alszik,nem is tudom mi lenne velem,ha. Minden elismerésem a tiéd :) most úgy tűnik javulni látszik a helyzet,3-4 óránként eszik,közben meg játszunk,sétálunk,alszunk együtt. Gyorsan lekopogom :) boldog új évet így előre is Nektek!
2012. dec. 28. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!