Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, hogy nem jó minőség...

Van olyan, hogy nem jó minőségű az anyatej?

Figyelt kérdés
van ahol azt olvasom,hogy bevizsgáltatták,és nem elég tápláló. Valóban így van? vagy minden anyatej tápláló. Az enyim is elég vizes.
2009. aug. 24. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem a szobában ketten voltunk.Nekem szépe fehér tejem volt(mint egy bolti tej) a szomszéd kismamásnak,meg zsíros teje volt,inkább sötétebb színű de nem fehér.A nővéreke mondta,hogy az Ő teje sokkal táplálóbb mer az enyém nagyon vizes. Vagyis az én fiamat mindig etetni kellett mert éhes volt,az szomszéd kislánya egy szoptatástól jól lakott...
2009. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez baromság. A tej minősége nagyon sok mindentől függ. Pl. este zsírosabb, hogy a baba jobban aludjon éjszaka. Nagy melegben vizesebb, hogy jobban oltsa a szomját. A baba életkorához mérten is változik, meg egy szoptatáson belül is más a tej eleje, mint a vége.

Mindig az igényeihez alkalmazkodik, nincs olyan, hogy nem elég tápláló.

2009. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
pont tegnap kérdeztem a védőnőt, hogy lehetséges-e hogy estére rosszabb minőségű a tejem, mert minikém este sosem lakik jól. Azt mondta erre, hogy az anyatej mindig olyan minőségű, mint amilyen a picinek kell.
2009. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,kicsit megnyugodtam
2009. aug. 25. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs olyan azt mondják, gyakorlatilag hááát...
2009. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos van olyan mikor nem jó minőségű az anyatej. Barátnőm pont így járt. A védőnő szerint ilyen létezett (ott sem) csak a baba nem hízott. A párja vitte el a tejet bevizsgáltatni és utána azonnal tápszerre állították át a babát.
2009. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!