Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány grammot eszik a babátok...

Hány grammot eszik a babátok 3 hetesen? Mennyit kell híznia egy héten?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
az én babám az első 4 hét alatt hizott 1150g-ot,ezt visszaosztva heti 287g-ot hizott kb.A gyerekorvos megdícsérte milyen szépen fejlődik.Most fogunk menni a 2 hós mérésre.csak anyatejet kap.
2009. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80-100 grammokat eszik alkalmanként és 7szer, 8szor eszik 1 nap. A múlt héten 310 grammot hízott. 3 hetes.
2009. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és a tied kérdező?
2009. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az enyém sajnos csak 60-80-at... :( Na az is igaz, hogy ma egysuer 120-at evett. 7-8-szor eszik egy nap. De néha csak 30-at vagy 40-et.

Ma volt itt a doktornő. Azt mondta, keveset eszik. Nem is hízott túl sokat. Egy hét alatt 100-at... :( Írt fel tápszert, hogy naponta egyszer adjunk neki, vagy pedig egyelőre adjuk neki az aznap lefejtet éjjel... :(

Fog nekem még menni a szoptatás? Úgy, hogy ne kelljen mellé semmit sem adnom neki?

Éjjel alig alszom. Sír. Fáradt vagyok éps kimerült. Nincs kivasalva. Nincs időm ebédelni sem...

2009. aug. 26. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
eszel/iszol eleget? Homeopátiás bogyót nem próbáltál tejszaporításra? Nekem az bejött! Amúgy nekem is pótolnom kell tápival estére a tejcit, mert esténként csoda ha 50et ki tud szopizni a kis drágám:(
2009. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is este lesz mindig kevesebb a tejci. A doktornő ezért is javasolta, hogy éjjel adjunk neki egy adag tápszert. Bár én egyelőre az aznap lefejt tejcit adom neki éjjel.

A te babád mennyi idős most?

2009. aug. 27. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hetes és 3 napos:) augusztus 3-án született.
2009. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!