Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet szoptanít készüléket...

Hol lehet szoptanít készüléket kapni és kb. mennyibe kerül? Igaz, hogy nehéz a használata?

Figyelt kérdés
Aki használt ilyet kérem segítsen, minden vélemény, tanács érdekelne.
2009. aug. 25. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Itt kérhetsz segítséget is.

2009. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én vettem,az interneten rendeltem.Keress rá a google-ban. Még csak 2x próbáltam, elég macerás. Miért van szükséged rá?
2009. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért van rá szükségem,mert a kicsim ugyan szopizik,de kevés a tejem és a pótlást nem szeretném cumisüvegből adni.Igaz eddig így tettem, szerencsémre nem szokott le a cicről.A babóm két és fél hetes, most értük el a három kilót,2750-el hoztam haza a kórházból besárgulva,nagyon aluszékony volt és állandóan bealudt a cicin.A sárgaság és a kissúly ellenére is a 11. napig csak cicit kapott,de semmit nem gyarapodott és állandóan sírt.Feküdtünk mi össze, szinte egész nap szopiztunk, 10percenként cicin volt,de mindig elaludt.A védőnő tanácsára pótlást adok, amiről szeretnék leszokni.Fejek is,de sajnos nagyon lassan gyarapodik a tej mennyisége.Eleinte csak 20-30 ml volt két ciciből, most 40-60ml, igaz, hogy szopi után kb. fél-egy órával szoktam fejni.
2009. aug. 26. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szopi után a 40-60ml lefejt tej nagyon jó.Lehet hogy neked nem is lenne szükséged szoptanitra.

Beszélj egy szoptatási tanácsadóval.


[link]

2009. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!