Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is van úgy, hogy szoptat...

Más is van úgy, hogy szoptat és mellette a szopi után, éjjel lefejt tejet cumisüvegből adja a babájának? Egy idő után nem fog leszokni a ciciről, hogy könnyebb az üvegből inni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Szia!En 16 evvel ezelött nagyon fiatalo szültem,semki sem segitett szoptatas teren.Elkövettem azt a hibat,hogy a lefejt tejet cumisüvegböl adtam neki.Raadasul azt sem tudtam,hogy mekkora luk legyen a cumin,könnyen jött neki,es soha többet nem fogadta el a cicimet.2 honap utan el is apadt a tejem.Most 38+4 napos kismama vagyok,szeretnem szoptatni a kisbabam,megegyszer tuti nem követem el ezt a hibat.Sok sikert
2009. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sok egészséget nektek a születendő babával.
2009. aug. 25. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Szoptatom a babómat de a reggeli kaját születésétől fogva cumisüvegből adja a párom és semmi gondot nem okozott. Már 4 hónaposak vagyunk és még mindig ugyanúgy szopizik, szerintem nyugodtan adhatod üvegből. Mi aventes üveget használunk.
2009. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne add nyugodtan üvegből.Lehet hogy az előttem írónak a babája nem szokott még le a ciciről.De lehet hogy a tiédnél nem fog beválni.A cumisüveget más teknikával kell szívni mint a cicit ez összezavarhatja a babát.
2009. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is így csinálom,mivel nappal nincs elég tejem.6 hetesek vagyunk, és semmi gond a szopival,mi is aventes üveget használunk.
2009. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

A beíro anyukáknak.A cumizavar nem jelentkezik azonnal,lehet hogy hónapok telnek el mire kiderül hogy gond van,de van oyan baba is akit nem zavar össze a cumi.

Igény szerint csak úgy lehet szoptatni ha minden szopási igényét az anya mellén elégíti ki a baba.Egyébb eseetekben csökkenhet az anyatej mennyisége.

2009. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!