Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mióta szoptatok az egyik...

Mióta szoptatok az egyik mellem duplája a másik mellemnek, nagyon bizarr. Mit tehetnék hogy a mérete ismét közelítsen egymáshoz?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisbabám, azóta szoptatok. Csak, nem kell pótolni sem. Csakhogy az egyik mellem szinte már a 2x ese a másikénak (olyan gáz). Most nem tudom hogy melyik mellemből szoptassak többet? A kisebbikből, hogy abban fokozatosan több termelődjön, vagy a nagyobbikból hogy az ne legyen tele soha kvázi ne nőjön tovább? Mi tévő legyek?
2009. aug. 26. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettőböl, de a "kisebbikből" többet hogy abban jobban termelődjön. Legalább is szerintem, de azért kérdezz rá a védőnődnél.
2009. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont így voltam ezzel, elég gázul nézem ki, de nem tudtam vele mit csinálni, s a szoptatás befejzése után kiegyenlítődött a méret, legalábbis nagyjából.

Én ugyanúgy szoptattam, mind a kettőből, csak rafkó volt a kisfiam, mert rájött, hogy a nagyobbikból ömlik, a másikból pedig könyörögni kell minden cseppért.

2009. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem akkor én is hasonlóképp fogok járni... de akkor ezek szerint csak remélni tudom...tenni nem lehet semmit. Azért várom a lehetséges ötleteket... hátha... és nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!