Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti tapasztaltatok hasonlót...

Ti tapasztaltatok hasonlót szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Fél éves a kislányom és még nem jött meg szülés óta.Ebben a hónapban már többször is volt peteérésre utaló(tojásfehér,nyúlós)nyákom.Van 1-2napig,aztán elmúlik,majd ismét ilyen.Szerintetek mitől lehet ez?
2013. jan. 1. 22:49
 1/8 nyulontul válasza:
100%
Szia! Szerintem próbálkozik a szervezeted, a hormonszint lassan a helyére áll, de biztosat a védőnő, vagy nőgyógyász tud neked mondani. Kérdezd őket bátran!
2013. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt is lehetséges a peteérés, szóval simán lehet, hogy valóban "próbálkozik" a szervezeted, ahogy az első válaszoló is írta.
2013. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem általában 1 év után jött meg szüléseim után.

3gyerekes

2013. jan. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is peteérésre gondoltam az elején,de már 3x egy hónap alatt...Külömben ti is tapasztaltatok hasonlót?
2013. jan. 2. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt. Én foglalkoztam ennyire vele, még mindig szoptatok, most volt 1-én 14 hónapos a fiam és múlt hónapban jött meg először, kb. 1 hete :D Igazából jó érzés is volt és amióta újra menstruálok, teljesen más embernek érzem magam! :D 2 év kihagyás után elég fura volt :)
2013. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy várni fogom, hogy megjöjjön. 10 hónpos lesz a kisfiam és még mindig nem menstruálok. Lassan szeretnénk tesóval próbálkozni, de így esélytelen...
2013. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó.. többször olvastam arról, hogy úgy esett teherbe valaki, hogy még nem menstruált.. szülés után ez nem attól függ..
2013. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hónapos a kislányom,én is szoptatok,és még nem jött meg nekem sem.Fogyni sem fogytam 1 kg-ot sem.Nekem is néha jön ilyen nyákos vmi...biztos ez normális.
2013. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!