Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi volt a legextrémebb hely,...

Mi volt a legextrémebb hely, ahol szoptattatok, vagy láttatok szoptató kismamát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Westendben a mozis pultnál, ahol rengetegen állnak sorba, hogy jegyet vegyenek XD

Egyszer meg a HÉV-en :)

2009. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nem szoptattam, hanem láttam :)

19/L

2009. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Utcán. Zugutca itt Debrecenben. Gyereket babakocsival (én naiv) vittem orvoshoz státuszra, és ordított hazaúton. Cicire tettem (piac mellettünk) és közben toltam az üres kocsit. Király volt. Gondold el, nem azért néztek hülyének, mert cicin van a fiam, hanem azért mert előtte ordítani próbáltam hagyni, és a hátam mögött a fél piac azt súgta: "szegény gyerek, az anyja hol van..." :) Cicin elaludt végre, és visszatettem a babakocsiba, hazaértünk. Többé nem megyek autó nélkül dokihoz.! :)
2009. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam normál helyeken szoptatni (park, autó), így nem zavar, de nyaraláskor mikor az asztalnál vette elő a hölgy a mellét (el se fordult oldalra), azon azért berágtam magamban. Egy hosszú asztal, egyik felén mi, másik felén ők ettek. Azért a "számba" nem kellett volna tenni...

Mellesleg én is 2 gyereket szoptatok jelenleg, tehát tényleg tolerálom...

2009. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Pl a városligetben a hétvégén... :-D

Egyébként bárhol elővetetné velem, csúcs egy kispasi...:-D

2009. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A kompon Dover es Dunkirk kozott a csatornan. Kisfiam mar csak esti elalvaskor szopizik (meg ejszaka) es pont az esti altatas idejen mentunk at a komppal. Eloszor meg biztam benne, hogy nem lesz cirkusz, mert minden erdekelte, rohangalt a gyerekek utan, aztan egyszer csak elfaradt, erezte, hogy eljott az esti lefekves ideje es uvoltve kerte a tejcsit a 14 honapos fiam. Mas babak cumisuvegbol ittak (nem tudom, tapot vagy anyatejcsit), de mivel az enyemnek a szopi a megszokott, a kompon muszaj voltam szoptatni kicsit, amig el nem szundikalt.
2009. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
gyermekvasút, étterem, borfesztivál, koncert, játszóterek, parkok, ikea, kocsma, bárhol. ahol éhes a gyerek.
2009. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a polgármesteri hivatal előtt az utcán. Muszáj volt mert veszettül ordított. Egyszer meg a fodrásznál láttam egy nőt szoptatni.
2009. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

12.29es vagyok.

a fodrásznál pont nem volt éhes, de pedikűrösnél igen.

most mindjárt jön majd, hogy mecsoda egy rossz anya vagyok, nem reped ki a sarkam a négy hónapos gyerekem mellett :)

2009. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Étterem, utca, autó, főtér, próbafülke...
2009. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!